MERCİ

‘’Sıkı diyetlerle değil, sıkı takiplerle kilo verin’’ anlayışı ile yola çıkılmaktadır. Bireyin beslenme alışkanlıkları ve kan tahlil sonuçlarına göre kişiye özel diyet programları hazırlanmaktadır. Böylece sürdürülebilir programlarla kişinin diyet yapmasından ziyade sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanması amaçlanmaktadır. Kişilerin düzenli kontrolleri yapılarak programlara uymaları sağlanmaktadır.

Bireysel Beslenme Danışmanlığında Verilen Hizmetler;

  • Yetişkinlerde Kilo Kontrolü (Kilo Alma, Kilo Verme, Kilo Koruma)
  • Hamile ve Emziren Anne Beslenmesi
  • Bebek, Çocuk, Adölesan Beslenmesi
  • Sporcu Beslenmesi
  • Hastalıklarda Beslenme Tedavisi (Şeker, Tansiyon, Kolesterol, Kolit, Gut, PKOS…)

‘’Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur’’ anlayışı ile yola çıkılmaktadır. Şirketlere menü planlama hizmeti, sağlıklı beslenmeye yönelik eğitim seminerleri ve çalışanların kilo kontrolünü sağlamak amacıyla programlar oluşturulmaktadır. Bu sayede çalışanların iş performanslarını ve motivasyonlarını arttırarak verimliliğin yükselmesi amaçlanmaktadır.

‘’Aile toplumu yansıtır’’ anlayışı ile yola çıkılmaktadır. Toplumumuzda obezite giderek artış göstermektedir. Bu demek oluyor ki ailelerin beslenme tarzlarını değişmesi ile toplumdaki bu artışa dur diyebiliriz. Amaç sadece kilo yönetimini sağlamak değil aynı zamanda birçok kronik hastalık riskini azaltmak ve sağlıklı beslenmeyi öğretmek için aile bireylerine beslenme danışmanlığı hizmeti verilmektedir.

‘’1 tık uzağınızdayım’’. Zaman yetersizliği olanlar, Şehir belki ülke dışında yaşayanlar ya da keyfi öyle istediği için uzaktan diyet hizmeti almak isteyenler sizler için online diyet hizmeti vermekteyim. Kan tahlil sonuçlarınıza ve online bilgi formunuza göre kişiye özel programlarınız oluşturulmaktadır. Haftanın 1 günü görüntülü, diğer günler ise whatsapp üzerinden iletişim sağlanmaktadır.